Drukuj

 TERMIN: 07- 17.07.2021 (11 dni/ 10 noclegów)

Ośrodek Wypoczynkowy KORAL   http://www.owkoral.pl/

 

Przejazd: autokarem z Bogatyni do Ustronia Morskiego  i z powrotem
Zakwaterowanie: w pokojach głównie 3 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się balkon, telewizor, leżaki, parawany,koce.

 Zapewniamy:

( w razie niepogody zajęcia na sali gimnastycznej)

 

CENA: 1780 zł/ 10 noclegów

(istniej możliwość wystawienia rachunku dla zakładów pracy)

(ośrodek zapewnia możliwość realizacji bonu turystycznego)

 

ZGŁOSZENIA DO TRENERÓW PAWŁA I DAMIANA

SMS: NAZWISKO I IMIĘ - ZGŁOSZENIE NA OBÓZ - LATO 2021

 

ZALICZKA NA KONTO KLUBU DO 01 LUTEGO

w wysokości 300 zł z dopiskiem:

Zaliczka, Lato 2021, Nazwisko i imię

 

 

Opiekunowie:

 mgr Paweł Mielnik - kierownik obozu, tel. 695 255 659

 mgr Damian Czarniecki - wychowawca, tel. 696 485 315

mgr Maja Czarniecka - wychowawca, tel. 606 649 792

mgr Ewelina Kuczko -wychowawca, tel. 604 086 088

 

Pozostała kadra lub wolontariusze będzie podana w późniejszym terminie.

zdajęcia z poprzedniego obozu:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Patomswim&set=a.1910443069017588

 

 

UWAGA : Klub podejmie starania aby dzieci z grup sportowych mogły zabrać rowery w celach treningowych. Ilość ograniczona i ustalona z trenerem.

Za transport rowerów będzie dopłata o czym poinformujemy w późniejszym czasie.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń.

LISTA ZGŁOSZONYCH (AKTUALIZACJA: godz.12:00/ 14.02.2021):

1. Poźniak Kacper

2. Kołodziej Bartosz

3. Krawczyk Kacper

4. Listkiewicz Anna

5. Gowin Hanna

6. Solecki Paweł

7. Gowin Karol

8. Maćkowiak Szymon

9. Pojman Stanisław (transport własny).

10. Piwowarska Oliwia

11. Piwowarska Pola

12. Puła Filip

13. Zimowska Michalina

14. Polak Karolina

15. Peremicki Aleksander

16. Peremicka Hanna

17. Kukliński Oskar

18. Słupecka Julia

19. Kozłowski Maciej

20. Pruszkiewicz Hanna

21. Sawicki Jakub

22. Kaczor Magdalena

23. Purzycki Jakub

24. Mandyk Hanna

25. Fuławka Martyna

26. Jabłonowski Marcel

27. Mereżyński Oskar

28. Błaszczyk Milena

29. Kaczkowska Ola

30. Kadzewicz Nadia

31. Kuczko Zosia

32. Ciunel Igor

33. Dragan Jakub

34. Dragan Karol

35. Jabłonowski Ksawier

36. Nowak Magdalena

37. Szczotka Zuzia

38. Szantyka Dominik

39. Bochno Natasza (R)

40. Balcer Gabrysia

41. Balcer Dawid

42. Wojdat Olaf

43. Biliński Maksymilian

44. Kameduła Julia

45. Kurantowicz Łukasz

46. Matelska Kaja

47. Staniszewski Jakub

48. Frankiewicz Nina

49. Legeżyński Jakub

50. Majchrzak Wojciech

Koniec miejsc w autokarze.

..........................................................

51. Szczotka Iga

52. Troc Bartosz

53. Brożek Aleks

54. Wieczorek Maciej

55. Janik Antonina

56. Żeglin Karol

BRAK MIEJSC!!!!

LOŚĆ MIEJSC W OŚRODKU :  57

 

lista rezerwowa:

1. Kaczmarek Nikola

2. Olejniczak Szymon

3. Szumiło Szymon

4. Szumiło Wiktoria

5. Modrzyńska Anna

6. Pietrzak Nadia

7. Frońska Wiktoria

 

Ramowy program obozu w Ustroniu Morskim  

                                07-17.07.2021

 

 

07.07. 2021 – wyjazd z Bogatyni

 

 

 

 

 

17.07.2021 – powrót do  Bogatyni